AVALEHT UUDISED TOOTED TEENUSED KONTAKT PARTNERID
 
 
et |  en |  ru | 

SAMPO ROSENLEWI uus tooteperekond

SAMPO ROSENLEW on üle maailma tuntud kui kvaliteetsete metsamasinate tootja. Tänaseks on Sampo Rosenlewist saanud tugevate omanikega globaalne ettevõte. 20 aastat tootearendust on tõstnud Sampo Rosenlewi oma tooteklassis juhtivaks tegijaks.

2018. aastal tõi ettevõte turule uue metsamasinate perekonna harvendus- ja lageraiete tegemiseks. Koos laiema tootevalikuga panustab ettevõte ka klienditeenindusprogrammi arendamisse, tagamaks müügi ja järelteeninduse tõhusa koostoimimise.

HR86 on uus 8-rattaline langetustraktor, mis on ideaalne masin teise harvendusraie ja lõppraie jaoks. Mesera tõstuk annab harvesterile suurepärase langetamise, laasimise ja järkamise võimekuse.

    

 

Tehnilised andmed leiad siit.

 

FR48 kuulub oma 12-tonnise kandevõimega keskmiste tegijate sekka. 10-meetrise haardeulatusega tõstuk on stabiilne, laia vaateväljaga kabiin sobib töötamiseks tihedas metsas. FR48 tagab metsamaterjali kiire ja sujuva väljaveo. 

 

 

 

Tehnilised andmed leiad siit.

 

FR68 on täiesti uus kokkuveotraktor. Tal on pöörlev kabiin, mis tagab juhile head töötingimused ja parema nähtavuse. FR68 sobib kõige paremini lõppraie väljaveoks. Masin kaalub 18 tonni. 

  

  

 

Tehnilised andmed leiad siit.

  

 

Sisukaart |  UUDISED  SAMPO ROSENLEWI uus tooteperekond 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee